Pierwszy market w Piekarach

Post a reply


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Pierwszy market w Piekarach

Post Author: Gość » 15 paź 2013, o 11:43

Już prawie stoi!

Post Author: Gość » 8 cze 2013, o 08:16

@ayk - racja, teren naprzeciwko Marcredo jest lepszym terenem tylko, że to jest teren nie na handel wielkopowierzchniowy czyli czegoś wielkiego tam się nie postawi. W ogóle to zobaczymy czy w drugim przetargu się ktoś zgłosi. Cena dalej moim zdaniem jest za wysoka...

Post Author: Gość » 8 cze 2013, o 07:46

Teren przy Solidarności prędzej czy później znajdzie inwestora. Tylko nie sądzę, że będzie to Tesco, Auchan czy Carrefour bo wszystkie te sieci istnieją ze swoimi dużymi sklepami w miastach okolicznych. Może E. Leclerc by był zainteresowany?

Jeśli chodzi o galerię Marcredo Center to pierwotnie miało być tam małe Tesco + Nomi, potem Intermarche + Bricomarche, a teraz ze strony inwestora zniknęły te wszystkie nazwy więc trudno zgadywać która się by tam mogła być. Jedynie Simply Market mi przychodzi do głowy, ale to tylko mój domysł.

Aha, słyszałem również, że jeśli teren przy Solidarności się sprzeda to kolejna do wystawienia na sprzedaż będzie druga jego część - ta w pobliżu stacji BP. Tutaj o tym trochę pisze:

http://retailnet.pl/2012/03/09/piekary- ... -sprzedaz/

Post Author: Gość » 4 cze 2013, o 21:12

*cud

Post Author: Gość » 4 cze 2013, o 21:11

Auchan się nie bawi w małe markety, ale Decathlon jest spółką zależną, więc może coś w tym temacie ?. Skoro boją się osiadających terenów to kto był tak mądry, żeby próbować marketom sprzedać teren przy Solidarności za bagatela 17 mln zł ?!. Kto wymyśla te ceny ?. Oni liczą na duc, że ktoś to kupi zamiast taniej sprzedać, a mieć kasę z podatków, A tak nie ma ani pieniędzy, a ni podatków.

Post Author: Obserwator Piekar » 4 cze 2013, o 19:32

Podobno marketem spożywczym, który na powstać w tym centrum ma być Auchan. Dodatkowo fryzjerka z Szarleja, u której ostatnio byłem twierdziła, że w Piekarach ma powstać Tesco na tych polach za Biedronką i Lidlem na Osiedlu Powstańców, bo jej mąż był gdzieś i coś się dowiedział, czy coś takiego. Być może to tylko plotka.

Post Author: qq » 25 kwi 2013, o 14:05

A to już dosyć jest okryte otoczką tajemnicy :)
A skąd wiesz o problomie z biustonoszami? :)

Post Author: Justin » 25 kwi 2013, o 14:04

a nie można było faktycznie zrobić jakiegoś kompleksu sportowego z basenem w tymmiejscu,tylko znowu market???
Włodrze naszego miasta chyba nie mają za dużej wyobraźni a szkoda….

Post Author: Anonim » 25 kwi 2013, o 14:04

Hala powstanie w 2014 r gazeta Twoje Piekary napisała, i tak będzie, teraz szybko się buduje, dworzec autobusowy w Tarnowskich Górach na zewnatrz jest gotowy.

Post Author: adud » 25 kwi 2013, o 14:04

Ależ są nowe miejsca pracy w redakcji Twoje Piekary

Post Author: loverboy » 25 kwi 2013, o 14:03

I trzeci szpital za niepodzielnych rządów S. Korfantego
- Nie do wiary !
Jak napisały Twoje Piekary !

Post Author: Obserwator23 » 25 kwi 2013, o 14:03

Na to czekamy :
„Prezydent Stanisław Korfanty i Joanna Strzelec-Łobodzińska, prezes Kompanii Węglowej, podpisali list intencyjny w sprawie budowy kompleksu

Tak dobrej wiadomości mieszkańcy Piekar Śląskich od dawna nie słyszeli. W mieście zbudowany zostanie nowoczesny kompleks rekreacyjny! Najpierw powstanie nowa hala sportowa, później kąpielisko miejskie. Kiedy dojdzie do spełnienie marzeń i oczekiwań piekarzan? Hala ma być gotowa w 2014 roku. ” – Twoje Piekary
2014 już wkrótce i wreszcie będzie hala sportowa w naszym mieście!

Post Author: Anonim » 25 kwi 2013, o 14:02

Skoro na Brzezinach robią rondo(nie wiem po co) to i tam zaczną budować prędzej czy później. Powtórzę się, po co komu rondo na Brzezinach oraz światła na Dąbrówce i w Kamieniu ?.

Post Author: derfe » 25 kwi 2013, o 14:01

A czy sprawa przebudowy skrzyżowania jest już jakoś popchnięta do przodu.
Miało tam być rondo – co mi wydaje się kuriozalnym pomysłem – czy Um prace posunął do przodu, czy też to było tak jak ze wszystkim – zapowiedź, a realizacja

Post Author: Anonim » 25 kwi 2013, o 14:01

Skoro nie było tyle czasu chętnych na produkcję to teren miał być nieużywany? Chyba lepiej że coś powstanie niż mieli byśmy oglądać krajobraz księżycowy i okropne działki!

Góra

cron
Reputation System ©'