GKS Olimpia - co dalej?

Post a reply


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: GKS Olimpia - co dalej?

Post Author: Gość » 15 paź 2013, o 11:43

Będą pieniądze na remont starej hali. Czyli o nowej możemy sobie pomarzyć...

Post Author: Robson » 5 cze 2013, o 07:25

Panowie…o czym wy mówicie???? że Olimpia ledwo oddycha…a co z Gks Andaluzja z klubem z przeszło 90-letnią tradycją??? wpaść i wręczać nagrody to każdy może Panie Prezydencie..ale interesować się problemem sportu w naszym „ŚWIĘTYM MIEŚCIE” to już jest problem. O nowej hali że o basenie nie wspomnę…..proszę wpaść Panie Prezydencie do pobliskich Siemianowic i dopytać jak to się robi profesjonalnie i wszyscy razem.Powodzenia i byle pielgrzymka przyjechała.!!!!

Post Author: Krzychu » 4 cze 2013, o 23:22

Zdaję sobie sprawę z tego, że poza wypowiedziami mieszkańców zainteresowanych miastem (o różnych poglądach), wypowiadają się tutaj także skrajni zwolennicy jednej lub drugiej „strony”, mniej lub bardziej zaangażowani w gierki polityczne, co ma wpływ na jakość wypowiedzi. Najlepszym dowodem na to może być aktywność na forum syna prezydenta, oczywiście nie pod własnym nazwiskiem. Wypłynęło to i na forum ludzie trochę się pośmiali. Przyjąłem zasadę, że każdy może się tutaj wypowiedzieć. Skoro kogoś stać tylko na to, żeby być panią Kasią, Zbychem, Anonimem czy Gościem to nie widzę przeszkód. Natomiast faktycznie lepiej się rozmawia z kimś, kto posługuje się stałym nickiem, bo wtedy można „rozmawiać”, kontynuować wątki i przynajmniej korzyć konkretne osoby. Pozdawiam serdecznie wszystkich dyskutantów.

Post Author: Kalikles » 4 cze 2013, o 23:22

Krzysztofie weź pod uwagę, że część wpisów pt. „anonim”, to lizo rowy” Korfantego. Nie byłbym zdziwiony, gdyby czasami sam Korfanty pisał, a przecież to takie bezpieczne i zarazem chamskie, prostackie. Nie mam na myśli tych piekarzan, którzy nie chcą się ujawniać, to zrozumiale, ale przynajmniej warto figurować pod stałym Nickiem.

Post Author: GKS » 4 cze 2013, o 22:24

Drużyna jest zgłoszona, bo trzeba to było zrobić, bo później nie było możliwości. A prezydent się obudził oczywiście w ostatniej chwili. I teraz trwają „rozmowy”. I wcale nie jest powiedziane, że zespół zagra. Bo akurat wycofać się z rozgrywek (w przeciwieństwie do zgłoszenia) można zawsze.

Post Author: Krzychu » 4 cze 2013, o 22:23

Pan na pewno mówi o tekście, który jest powyżej?

„mamy zespół, który rozgrywa spotkania na rozlatującej się hali i może w ogóle zostać wycofany z gry”

Gdzie te kłamstwa? Że hala jest rozlatująca? Że zespół ma problemy finansowe? Że drużyna może zostać wycofana? Jeśli uważa Pan, że sytuacja klubu jest dobra, to… wystarczy jeden telefon do prezesa, żeby sprawę wyjaśnić.

O tym zresztą ma być mowa na komisji Rady Miasta. Nawiasem mówiąc jak hala się rozleci, to Olimpia nie będzie grać w Piekarach…

Post Author: Gość » 4 cze 2013, o 22:22

wystarczy telefon do prezesa klubu, by przekonać się Panie Krzysztofie że drużyna jest zgłoszona do rozgrywek i wystartuje. Tak trudno to zrobić? Z Pana tekstu wynika jasno: klub może nie wystartować – co jest kłamstwem.

Post Author: Gość » 4 cze 2013, o 22:22

Jeeeeezu…. Ileż srok za ogon można trzymać?!

Post Author: Obserwator23 » 4 cze 2013, o 22:22

A przedstawił jakiś pomysł radny Wieczorek w jaki sposób klub ma sobie sam poradzić?
To stwierdzenie radnego jakoś podobne jest do stwierdzenia Prezydenta, że „klub sobie sam poradzi”. :)

Post Author: Gość » 4 cze 2013, o 22:21

A jeszcze jedno ten człowiek podobno miał dbać o sport w tym mieście. Jakim trzeba być … żeby na kogoś takiego zagłosować.

Post Author: Anonim » 4 cze 2013, o 22:21

Co k … ?! Wieczorek do SM ?! Akysz! Jakie ten człowiek ma wykształcenie ?. Podstawowe ?.

Post Author: SM » 4 cze 2013, o 22:20

Kandyduje do Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej…
Kandyduje także K. Seweryn

Post Author: brzezinianin » 4 cze 2013, o 22:19

Tadeusz Wieczorek – człowiek który nie nadaje sie ani na stanowisko radnego ani prezesa klubu, jego przekręty w klubie już dawno powinny zobaczyć światło dzienne, tego człowieka należy się pozbyć i z Rady Miasta i z klubu Orzeł Biały, jest żałosny…

Post Author: Krzychu » 4 cze 2013, o 22:18

- Klubowi GKS Olimpia powoli grozi zagłada - stwierdził radny Marek Boroń podczas obrad dzisiejszej komisji Rady Miasta.

http://blog.krzysztofturzanski.pl/2013/06/zaglada-olimpii/

Post Author: GKS » 4 cze 2013, o 22:16

Jest szansa na dalsze działanie klubu.
Korfanty zainteresował się klubem.
Dlaczego prezydent reaguje
dopiero jak go Turzański skrytykuje

Góra

cron
Reputation System ©'