Wysypisko w Brzozowicach

Post a reply


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Wysypisko w Brzozowicach

Post Author: Gość » 24 gru 2013, o 11:44

W imieniu mieszkańców Brzozowic dziękujemy Pnie radny za te zdjęcia wydaje mi się że pan więcej w tej sprawie robi niż nasza Policja oni zasłaniają się tylko działaniami operacyjnymi które trwają już 2 lata zasypią naszą Dzielnice Brzozowice a Policja Piekarska Dalej będzie się zasłaniać działaniami operacyjnymi które podobno są tajne .Uważam że to tylko wymówka POLICJA PIEKARSKA NIC NIE ROBI W TEJ SPRAWIE. A BANDZIORY SIĘ CIESZĄ.

Post Author: Łukasz Ściebiorowski » 24 gru 2013, o 11:43

Szanowny Panie Dominiku. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy mieszkaniec ma chęć czy możliwość, żeby wybrać się na ten teren. Korzystając więc z zaproszenia firmy NoAlpa podczas sesji RM do wizytacji tego terenu postanowiłem poprzez zdjęcia pokazać zainteresowanym jak on wygląda. Oczywiście nie odda to w pełni mało optymistycznego stanu faktycznego tam i tego co kryje ziemia ale mimo wszystko daje możliwość odniesienia się do sytuacji. Ma Pan rację, że należy coś w tej sprawie robić czego wymagam też od służb do tego przeznaczonych i na co zwracałem już uwagę podczas sesji Rady Miasta. Jeśli chodzi natomiast o obiekty do fotografowania to wolę szukać przyjemniejszych miejsc w naszym mieście.

Post Author: Dominik » 24 gru 2013, o 11:43

Widzę, ze Pan Łukasz znalazł kolejny obiekt do fotografowania. Zamiast coś robić to tylko foty i gadanie.

Post Author: Gość » 24 gru 2013, o 11:43

Ciekawe co to za pracownik U.M. ma udziały firmie i w jakiej to chyba są tajne rzeczy chyba że to robi nielegalnie .

Post Author: Gość » 24 gru 2013, o 11:43

Dzięki temu blogowi dociera coś do policji i U.M. a to już dużo

Post Author: Gość » 24 gru 2013, o 11:42

Polecam Przegląd Piekarski z maja 2010 roku.
http://przeglad.krzysztofturzanski.pl/files/pp77.pdf
Alarmowałem i interweniowałem wielokrotnie. Wtedy na jakiś czas nawet udało się wstrzymać prace, pojawiły się telewizje. Niestety… chwilę później wszystko wróciło do normy.

Post Author: Stanisław Konarski » 24 gru 2013, o 11:42

Panie Turzański od dawna wie Pan co tam się dzieje, prawda? Przestań Pan robić hałas po relacjach w TV . Dzwoniłem do Pana, pisałem, nawet Pan nie raczył odp. Dopiero gdy mieszkańcy nagłośnili sprawę Pan płynie na tej fali, . Żal mi okolicznych mieszkańców, w tym rejonie od dawna zakopuje się odpady o których pojęcia nie mają biedni ludzie. Miasto jak i Pan Turzański od dawna przymykają oko na Konarskiego, przecież udziały w jednej z tych firm ma pracownik UM Piekary .

3.5 mln. ton hahah tyle to trafia tam każdego roku za cichym pozwoleniem. No Alpa chciała zakopywać smieci w biały dzień i sprawa wyszła . Cały proceder trwa od lat tylko że pod osłoną nocy.

Post Author: Gość » 24 gru 2013, o 11:42

a od czego mamy straż miejską, czy tylko od stania w bramach na Wyszyńskiego i polowania na pieszych?

Post Author: Gość » 24 gru 2013, o 11:42

Tak się składa, że Komendant na te pytanie odpowiedział. Mówił ile akcji w tym rejonie zrobiono w listopadzie (bodajże dwie i jedna planowana) i ile mandatów wlepiono. dokładnie czterech kierowców ukarano. Wydaje mi się, że nie mamy aż tylu Policjantów w naszym mieście żeby sterczeli cały dniami na Konarskiego. Chyba inne służby są powołane do tego typu kontroli.

Post Author: Gość » 24 gru 2013, o 11:42

Szkoda że na sesji 28 listopada komendant Policji Piekarskiej nie odpowiedział na pytanie mieszkańca Brzozowic czy od lutego tego roku zatrzymano jakikolwiek samochód na ulicy Konarskiego z tymi nielegalnymi odpadami, z tego co wiem nie zatrzymano i nie ukarano żadnego tira wszystko co miało trafić na tą działkę tam trafiło, teraz firma co jest właścicielem tej działki obiecuje ze wykopie te niebezpieczne materiały i je wywiezie tylko czy ktoś w to wierzy bo ja nie.

Post Author: ekonomista » 24 gru 2013, o 11:42

No faktycznie w gazetce Boroń i Wieczorek się lansują jakoby zbierali podpisy. No, ale czemu mnie to nie dziwi :) .

Post Author: Gość » 24 gru 2013, o 11:41

Jak Policja Piekarska będzie chciała to znajdzie paragraf a by ukarać tych co wożą nielegalne odpady na ulice Konarskiego tylko jeden warunek musi chcieć .

Post Author: Gość » 24 gru 2013, o 11:41

nic kompletnie to nie da i wspomnisz moje słowa ;)

Post Author: nie ma anonimów » 24 gru 2013, o 11:41

ie przeswietli ładunku. Ale będzie można ustalić kto i kiedy wjeżdżał.
Jak się okaże że przywieziono ‚śmieci’ dzięki Via Toll mozna ustalić trasę pojazdu a Inspekcja Transportu Drogowego może sprawdzić kto i na czyje zlecenie przewoził ładunek – śmieci.
Mało?
To jak monitoring miejski – profilaktyka

Post Author: Gość » 24 gru 2013, o 11:41

a jak bedzie kamera to ona prześwietli te ładunki na samochodach czy co ? co da kamera ? auta jak jezdziły tak beda jezdzic i co kamera zmieni ?

Góra

cron
Reputation System ©'